۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی جاده مجیدیه پس ازگذشت دو ماه از شروع بکار

۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی جاده مجیدیه پس ازگذشت دو ماه از شروع بکار

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر از آغاز عملیات تعریض و زیرسازی جاده مجیدیه و وعده شهردار و فرماندار در بازه زمانی ۳ ماهه پس از گذشت دو ماه خوشبختانه پروژه با پیشرفت فیریکی ۷۵ درصدی در زیرسازی و تعریض جاده صورت پذیرفته است که امیدواریم تا دوهفته آینده کار آسفالت و اتمام کار آن صورت پذیرد.

حسین صفری شهردار بندر ماهشهر در مصاحبه ای اعلام داشته اند که در طول عملیات بهسازی جاده مجیدیه وقفه ای صورت پذیرفت که علت آن مصادف با راه اندازی کشتی تفریحی در ایام نوروز و تردد شهروندان جهت استفاده از اماکن تفریحی و همچنین کشتی تفریحی بوده است.

در ادامه ایشان در خصوص اعتبار پروژه که هزینه ای بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال برآورد شده بود و از آنجا که جاده مجیدیه از محورهای پر تردد بندرماهشهر که سازمانها و ارگانهایی نظیر پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس و منطقه سوم و پتروشیمی بندر امام و بندر صادراتی پخش فرآورده های نفتی از این مسیر استفاده می نمایند. در بهسازی آن مشارکت نمایند متاسفانه بجز شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس که ۵۰ درصد اعتبار این پروژه را تقبل نمودند دیگر سازمانها به تعهداتشان عمل نکرده اند و تأخیر در تکمیل پروژه عدم تمکین این دستگاه ها به تعهداتشان بوده که اگر این دستگاه ها به تعهداتشان عمل نکنند این پروژه دچار چالش جدی خواهد شد.

لذا از همه دستگاه های متعهد در این پروژه میخواهیم که در ادامه تکمیل پروژه مشارکت فعال داشته باشند.