متن پیام تبریک مشترک رییس شورای اسلامی شهر وشهرداربندرماهشهر بمناسبت خجسته میلاد باسعادت امام هشتم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام ای حضرت سلطان عشق
یا علی موسی الرضا ای جان عشق
السلام ای بهر عاشق سرنوشت
السلام ای تربتت باغ بهشت

یازدهم ذی القعده به واسطه میلاد سراسر نور وسرور هشتمین اختر تابناک آسمان امامت وولایت علی بن موسی الرضا (ع) ، عرش شکوفه باران است و خجسته روزی است که رحمت و کرامت الهی تابیدن گرفته است و مژده شکوفا شدن غنچه زیبای مهر محبت در بوستان مصفای محمدی به آسمانیان وزمینیان داده میشود.
گل زیبایی که با شکفتن خود،شادی و عشق را میهمان دلهای شیعیان و دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت میکند.

میلاد مسعود و پر خیر و برکت هشتمین حجت سرمد، امام رؤوف، شمس الشموس ، انیس النفوس حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند.

از فضائل و جایگاه والای حضرتش همین بس که لقب «عالم آل محمد(ص)» بر ایشان نهاده اند. امام رضا(ع) تمام عمر با برکت خود را صرف انتشار احکام اسلامی و مبارزه با تفرقه افکنی و عقائد انحرافی جهان اسلام کردند و همین امر محبت ایشان را هر روز بیش از پیش در دل آزادگان جهان قرار داد.

فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک این ایام فرخنده به تمام دوستداران و عاشقان این امام همام خصوصا رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) ، ملت رشید ایران اسلامی وبویژه مردم مومن وولایتمدار بندرماهشهر، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسألت داریم.

ناصرفیصلی زاده رییس شورای اسلامی شهر
مجاهد نظارات شهردار بندرماهشهر