شهردار، رییس واعضای شورای اسلامی شهربندرماهشهر از بیمارستان حاجیه معرفی بازدید کردند.

شهردار، رییس واعضای شورای اسلامی شهربندرماهشهر از بیمارستان حاجیه معرفی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر بندرماهشهر، مهندس مجاهد نظارات شهردار، ناصرفیصلی زاده رییس شورای اسلامی شهر بهمراه اعضای این شورا صبح امروز از بخش های مختلف بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندرماهشهر بازدید کردند.

درحاشیه این بازدید، شهرداربندرماهشهر با تشکروقدردانی از زحمات دکتر زرگر رییس بیمارستان وهمکاران ایشان از خدمات شبانه روزی وصادقانه آنان وهمچنین از تغییرات فیزیکی وتوسعه بیمارستان درچندماه اخیراظهار رضایت کردند.

نظارات : بابیان اینکه نشاط اجتماعی یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت جامعه است اظهار کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرماهشهر تلاش خواهند کردند تا به آنچه که در حوزه وظایف شهرداری است، عمل کنند.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا با سیاستگذاری های مناسب برنامه های خوبی را در راستای ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی تدوین کند.

رییس شورای اسلامی شهر بندرماهشهر نیز با اظهار این مطلب که ما اعضای شورای شهر به عنوان نماینده مردم وظیفه داریم با هدف کمک به مردم از هر گونه مساعدت وهمکاری با حوزه سلامت ودرمان دریغ نخواهیم نمود.

وی افزود : روند خدمات رسانی به شهروندان در حوزه درمان نسبت به گذشته بهتر شده است و در گذشته با مشکلات کمبود پزشک متخصص و همچنین تجهیزات لازم روبرو بودیم که الان خوشبختانه روند کار به درستی انجام می شود.

فیصلی زاده با اشاره به اینکه : بیمارستان حاجیه نرگس معرفی از شرایط مناسبی درحوزه درمان برخوردار است اظهار داشت : با حضور مدیریت کارآمد و پزشکان و پرستاران متخصص شاهد ارائه خدمات بهینه به مردم هستیم که این یک مزین برای بیمارستان محسوب می شود.

وی بیان کرد: البته هنوز مشکل کمبود برخی پزشک متخصص در شهر وجود دارد و باید با همکاری و همدلی همه مسئولین، این دغدغه برخی مردم که جهت درمان به شهرهای همجوار می روند برطرف شود و شاهد تغییر و تحول بیشتر در حوزه درمان باشیم.

ایشان بابیان اینکه مردم این شهر لیاقت بهترینها رادارند ، آمادگی شهرداری وشورای شهر را برای ایفای نقش در این زمینه و هرگونه همکاری اعلام نمود .

دراین دیدار دکتر زرگر رییس بیمارستان حاجیه معرفی با خوش آمد گویی به شهردار واعضای شورای اسلامی شهر از حضور آنان در بیمارستان قدردانی و بابیان اینکه مدیریت شهرداری به واسطه فعالیت های گسترده خود می تواند نقش مهمی در همکاری با این بیمارستان وحوزه سلامت ایفاء نماید ، گوشه هایی از اقدامات اخیر را بیان وآنان را با فعالیت های بخش های مختلف بیمارستان و فعالیت های چندماهه اخیر آشنا نمود.