پیام مشترک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بندرماهشهر بمناسبت هفته دولت ومردم

باسمه تعالی
هفته دولت یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام و انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است . دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه ، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.

نام شهیدان والامقام رجایی، باهنر و شهدای ترور عجین شده با طعم خدمت بی‌منت به محرومان، مستضعفان و نیازمندان در جامعه اسلامی؛ خدمتی که رنگ و بوی عشق به ملت، نظام و اسلام عزیز داشت و به همین خاطر این نام‌ها در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی با افتخار و بزرگی باقی و پایدار ماند.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و آرزوی علودرجات برای آنان، رجاء واثق داریم با وحدت و انسجام مردم و ارکان حاکمیت و همه گروه های سیاسی و همدلی و هم زبانی روزافزون ملت و دولت و تحقق کامل شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، ایران اسلامی ودر سایه سار رهبری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) ضمن پشت سر گذاشتن موانع برساخته دشمنان، بر بلندای قله های پیشرفت مادی و معنوی همانند نگینی خواهد درخشید و به الگویی برای قاطبه امت اسلام تبدیل خواهد شد.

تقارن دهه ولایت ،اعیاد مبارک قربان وغدیر وهفته دولت و روز کارمند را به ملت رشید ایران، همه دولت‌مردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور، به ویژه مردم مومن و همیشه درصحنه بندرماهشهر و مجموعه مدیران ، کارکنان و خادمان مردم در شهرستان بندرماهشهر خصوصا کارکنان شریف وزحمتکش شهرداری بندرماهشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و ادامه راه شهدای گرانقدر انقلاب را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.

دوم شهریور ۱۳۹۷
مجتبی آبادی
رییس شورای اسلامی شهر
مجاهد نظارات
شهرداربندرماهشهر